Toyota RAV4 GR Sport 2023

0
114

Nová Toyota RAV4 GR SPORT rv:2023 je prvním modelem, který má kola z lehkých slitin, která byla dokončena pomocí nové, mimořádně přesné techniky řezání laserem. 19palcové ráfky, které jsou standartní výbavě, mají leskle černou povrchovou úpravu s jemnými jasnými opracovanými proužky, které zdůrazňují jejich silný design s pěti dvojitými paprsky.

Interiér

Sportovní, ale sofistikovaný vzhled se přenáší i do interiéru, kde jsou sportovní přední sedadla opatřena matným čalouněním se semišovým efektem s výztuhami ze syntetické kůže – materiály, které neobsahují živočišné produkty. Opěrky hlavy jsou vyraženy černou barvou s logem GR, zatímco kontrasty tvoří stříbrné prošívání sedadel, volantu, řadicí páky a ozdobných prvků na dveřích a volantu z bronzového kovu. Logo GR je také na kobercích a volantu.

Nové modely jsou standardně dodávány s novým multimediálním systémem s 10,5palcovým displejem s vysokým rozlišením a přizpůsobitelným 12,3palcovým digitálním kombimetrem řidiče, které jsou klíčovými prvky modernizace RAV4 pro modelový rok 2023. Podobně bezpečnostní a asistenční funkce Toyota T-Mate zahrnují další funkce nejnovější generace Toyota Safety Sense. Balíček obsahuje nový systém nouzového řízení a vylepšený předkolizní systém.

Všechny modely GR SPORT jsou navíc standardně vybaveny elektrickým nastavením předních sedadel spolu s nastavením paměti pro sedadlo řidiče a také panoramatickým monitorem.

Výkon

Sportovnější vzhled doplňují další vylepšení odpružení pro model GR SPORT. Očekává se, že nové tužší pružiny a nastavení tlumičů dodají Toyotě RAV4 GR SPORT lepší ovladatelnost a nabídnou poutavější zážitek z jízdy.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 se pyšní tím, že je světovým originálním rekreačním SUV. Jeho uvedení na trh v roce 1994 vytvořilo dnes jeden z nejpopulárnějších a vysoce konkurenčních segmentů trhu. Trvalý úspěch modelu RAV4 se odráží v kumulativních globálních prodejích, které v roce 2020 přesáhly hranici 10 milionů, zatímco RAV4 nadále kraluje jako nejprodávanější SUV na světě.

Ve své nejnovější, páté generaci pokračuje v definování svého segmentu a dává zákazníkům široký výběr účinných a elektrifikovaných pohonných jednotek spolu s možností elektrického inteligentního pohonu všech kol (AWD-i) od Toyoty. Jako první model využívá platformu globální architektury GA-K Toyota, jeho nízké těžiště a vysoká tuhost karoserie přináší výrazně lepší ovladatelnost, pohodlí a velkorysý vnitřní prostor pro cestující i náklad.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here