Toyota RAV4 GR Sport 2023

0
12

Toyota RAV4 GR SPORT rv:2023

Toyota RAV4 se pyšní tím, že je světovým originálním SUV pro rekreační účely. Jeho uvedení na trh v roce 1994 vytvořilo dnes jeden z nejpopulárnějších a vysoce konkurenčních segmentů trhu. Trvalý úspěch modelu RAV4 se odráží v globálních prodejích, které v roce 2020 přesáhly hranici 10 milionů, zatímco RAV4 nadále kraluje jako nejprodávanější SUV na světě.

Ve své nejnovější, páté generaci pokračuje v definování svého segmentu a dává zákazníkům široký výběr účinných a elektrifikovaných pohonných jednotek spolu s možností elektrického inteligentního pohonu všech kol (AWD-i) od Toyoty. Jako první model, který využívá platformu globální architektury GA-K od Toyoty, jeho nízké těžiště a vysoká tuhost karoserie poskytují výrazně lepší ovladatelnost, pohodlí a velkorysý vnitřní prostor pro cestující i náklad.

Nyní přidává nový, sportovnější rozměr do řady RAV4 s přidáním nových verzí GR SPORT.

Po úspěšném zavedení speciálů GR SPORT v dalších modelových řadách, včetně Yaris, Yaris Cross, Corolla, C-HR a Hilux, získává RAV4 nový stylový balíček a ovladatelné úpravy, které osloví zákazníky, kteří preferují vozidlo s ostřejším stylem a výkonem.

Nová třída je k dispozici jak pro hybridní elektrickou, tak pro plug-in hybridní elektrickou verzi s inteligentním pohonem všech kol (AWD-i) a inspiruje se svým stylem z mnohanásobných úspěchů mistrovství světa TOYOTA GAZOO Racing.

Toyota RAV4 získává sportovní a sofistikovaný vzhled s novou třídou GR SPORT
K dispozici v hybridní elektrické i plug-in hybridní elektrické verzi rekreačního SUV definujícího segment s inteligentním pohonem všech kol (AWD-i)
Stylový balíček inspirovaný globálními úspěchy TOYOTA GAZOO Racing a navíc vylepšené odpružení pro podmanivější jízdu.
Nové modely využívají všechny pokročilé technologické funkce modelu RAV4 2023, včetně nejnovějšího multimediálního systému s 10,5palcovým displejem s vysokým rozlišením a přizpůsobitelným 12,3palcovým digitálním kombimetrem řidiče.
Nový RAV4 GR SPORT bude v Evropě dostupný ve 4. čtvrtletí 2023.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here