Toyota RAV4 2022

0
53

Toyota RAV4 rv:2022

Model Toyota RAV4 XSE 2022 staví na GLX a přidává řadu přepychových inkluzí a stylových exteriérových prvků, které jí pomohou vyniknout v davu. Na rozdíl od GXL pod ním je stupeň XSE k dispozici pouze v hybridním provedení. Motor je benzinově-elektrická jednotka o objemu 2,5 litru, s výkonem 160 kW a oficiální kombinovanou spotřebou paliva 4,7 l/100 km u 2WD a 163 kW/4,8 l/100 km u AWD.

Uvnitř je černé obložení stropu, ale velký rozdíl je v tom, že modely XSE získávají čalounění z umělé kůže zvané „Softex“, vyhřívaná přední sedadla a elektricky nastavitelné sedadlo řidiče v 10 směrech, čalounění dveří s kůží, náladové osvětlení interiéru a elektrické víko zavazadlového prostoru. K dispozici je také částečně digitální palubní deska se 7,0palcovým displejem.

K dispozici je také bezklíčový vstup a startování tlačítkem, satelitní navigace, digitální rádio DAB, Apple CarPlay a Android Auto, ale stále stejná 8,0palcová dotyková obrazovka. K dispozici je alespoň pět USB portů a bezdrátové nabíjení telefonu.

Bezpečnostní výbava zrcadlí níže uvedené modely, s couvací kamerou, předními a zadními parkovacími senzory, předním AEB s detekcí chodců a cyklistů, asistentem pro udržování v jízdním pruhu, sledováním mrtvého úhlu a varováním o křížové dopravě vzadu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here