Toyota RAV4 2022

0
39

Toyota RAV4 rv:2022

Zatímco Toyota RAV4 z roku 2022 není z pohledu řidiče nejzábavnějším kompaktním SUV. Základní model je cenově dostupný, ale velmi základní. Modely střední třídy nabízejí mnoho funkcí, které kupující v tomto segmentu ocení. Standardem je 2,5litrový čtyřválec, stejně jako osmistupňová automatická převodovka a pohon předních kol. K dispozici je také pohon 4 kol. Toyota v Toyotě RAV4 2022 zahrnuje řadu standardních asistenčních funkcí pro řidiče, včetně adaptivního tempomatu. Stylové detaily přicházejí s luxusními prvky, jako je čalounění z umělé kůže, vyhřívaná sedadla a stereo systém JBL. A ti, kteří chtějí ještě větší efektivitu, se mohou rozhodnout pro RAV4Hybrid, takže je tu něco pro každého.

2022 RAV4 používá 2,5-litrový čtyřválcový motor spárovaný s osmistupňovou automatickou převodovkou. Standardem zůstává pohon předních kol, ale Toyota nyní nabízí výběr systémů pohonu všech čtyř kol v závislosti na výbavě.

Uvnitř Nová Toyota RAV4 2022 upřednostňuje ergonomii a úložný prostor. Užitečná police se klene nad přístrojovou deskou a doplňuje velkou středovou konzolu. Základní výbava, nazvaná LE, je docela spartánská a přichází s látkovými sedadly, přilnavým volantem a jednozónovou manuální regulací teploty. V XLE další úrovně nabízí Toyota několik výhod, ale je toho mnohem víc než v XLE Premium, včetně koženkového čalounění, kůží potaženého volantu a hlavice řadicí páky, prošívané polstrované palubní desky, loketních opěrek a středové konzoly. Zadní sedadla RAV4 lze snadno uložit a složit téměř naplocho, čímž se kabina otevírá pro náklad.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here