Toyota RAV4 2022

0
35

Toyota RAV4 rv:2022

Zatímco Toyota RAV4 2022 není z pohledu řidiče nejzábavnějším kompaktním SUV, jeho praktičnost a efektivita zvyšují jeho hodnotu. Základní model je cenově dostupný, ale velmi základní, ale výbava střední třídy nabízí spoustu funkcí, které kupující v tomto segmentu ocení.

Standardem je 2,5litrový čtyřválec, osmistupňový automat a pohon předních kol. K dispozici je i pohon všech kol, ale neuvidíte ani ten nejdrsnější model v řadě RAV4 v čele s 4Runner nebo Tacoma. Toyota do vozu RAV4 sdružuje řadu standardních asistenčních prvků, včetně adaptivního tempomatu.

Luxusní obložení přicházejí s luxusními prvky, jako je čalounění z umělé kůže, vyhřívaná sedadla a stereo systém JBL. Ti, kteří chtějí ještě větší efektivitu, mohou jít s RAV4 Hybrid.

Motor, převodovka a výkon
2022 RAV4 používá 2,5litrový čtyřválcový motor o výkonu 203 koní spárovaný s osmistupňovou automatickou převodovkou. Standardem zůstává pohon předních kol, ale Toyota nyní nabízí výběr systémů pohonu všech kol v závislosti na výbavě.

Model Adventure, který jsme řídili, byl vybaven systémem pohonu všech kol, který dokáže v případě potřeby odpojit zadní nápravu pro zlepšení spotřeby paliva. Na naší testovací dráze se RAV4 ukázalo být rychlejší než jeho předchůdce: Zaznamenali jsme čas 100 km/h 8,0 sekundy u modelu 2019 a 8,3 sekundy u 2018.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here