Toyota Harrier 2022

0
16

Toyota Harrier rv:2022

Toyota Harrier byla ve svých prvních dvou generacích velmi podobná Lexusu RX, přičemž první z nich byla nabízena pouze v Japonsku, protože Toyota nedokázala debutovat na domácím trhu značky Lexus do roku 2005.Mezitím byl RX pro všechny ostatní mimo Japonsko a byl obzvláště populární ve Spojených státech, kde založil dlouhotrvající historii, která se od té doby hrdě chlubí.

Navzdory skutečnosti, že Harrier nebyl v té době oficiálně nabízen mimo Japonsko, byl jednoznačně populární, jak bylo vidět na množství šedého dovozu, který se dostal do jiných zemí.

Nový Harrier 2022 má výraznější zevnějšek než jeho předchůdce a v době, kdy jsme s ním, přitahoval nemálo očí kolemjdoucích.Říkejte tomu pareidolie, ale když jsme se na SUV podívali zepředu, nabyli jsme dojmu, že designéři to s celým tím dravcem myslí docela vážně.

Harrier je pojmenován po východním močálovi (také známém jako chuuhi), který je jedinečný pro Japonsko.Navzdory skutečnosti, že Toyota Harrier 2022 byla v roce 2008 stále ve své druhé generaci, třetí generace RX se již stala samostatným modelem.

Palubní desce dominuje středová konzola ve tvaru kosočtverce po vzoru koňského sedla, která je nyní dostatečně vysoká, aby sloužila jako oddělovač mezi předními sedadly.Karty palubní desky a dveří obsahují obložení a prošívání z umělé kůže.Mezi nové prvky patří stmívatelná elektrochromická panoramatická skleněná střecha a počítačově řízené zpětné zrcátko.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here