Toyota Crown 2023

0
33

Toyota Crown rv:2023

Toyota Crown se již 15 generací prodává hlavně jako sedan s pohonem zadních kol, který vyzařuje sofistikovanost a třídu. Natolik, že sedan Crown byl v Japonsku s oblibou používán pro přepravu vládních úředníků.

A i když byly časy, kdy se štítek Crown používal v Číně pro kupé, vagóny a dokonce i pickupy, stejně jako pro crossovery a minivany, od roku 1955 je Crown vždy oficiálně sedanem.

To se ale brzy změní v Toyotě Crown nové generace, jak odhalují uniklé patentové obrázky z Japonska. Naši přátelé z Kolesy si dovolili udělat neoficiální rendery na základě těchto patentových obrázků.

Jak můžete vidět, další Toyota Crown údajně prochází radikální aktualizací karoserie. Nyní má karoserii fastback s vysokou jízdou, která připomíná Citroën C5 X a nedávno odhalený Peugeot 408. Ještě více polarizující je jinak barevná kapota a víko zavazadlového prostoru spolu s lemováním na boku a plastovými obklady.

Kolesa prakticky přidal barvy k patentovým obrázkům, aby oživil černobílé náčrty. Obrázky zde ukazují modrý odstín laku, který ukazuje ostrý kontrast mezi karoserií a tmavšími částmi vozidla.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here