Toyota Corolla GR Sport 2023

0
62

Toyota Corolla GR Sport rv:2023

Nejpůsobivější hatchback Toyota Corolla GR 2023 byl konečně odhalen jako skutečný sportovní hatch s 1,5litrovým 3válcem o výkonu 300 k (224 kW) pohonným ústrojím a profesionálním systémem AWD.

Hlavní zajímavosti Corolly GR z oficiální tiskové zprávy:

  • 1,6litrový 3válcový přeplňovaný motor s přímým vstřikováním/portem poskytuje výkon 300 koní a točivý moment 273 liber-stop;
  • Systém GR-Four AWD s přizpůsobitelným nastavením výkonu vpředu a vzadu;
  • K dispozici ve dvou stupních: Core a exkluzivní Circuit Edition pro rok uvedení na trh;
  • Zrozen ze závodů rally a testován tak, aby splňoval nejvyšší standardy stanovené mistrovským jezdcem Akio Toyodou a profesionálními jezdci TOYOTA GAZOO Racing;
  • Originální sportovní vůz Toyota, precizně vyrobený v továrně GR Factory v závodě Toyota Motomachi;
  • Bezplatné 1leté členství v Národní asociaci automobilového sportu s vysoce výkonným závodem s odbornými instrukcemi.

2023 GR Corolla přijde ve dvou stupních, Core a Circuit Edition.

Core Grade bude k dispozici koncem tohoto roku v bílé, černé a Supersonic Red. Bude mít barevně klíčovanou střechu s černým zadním spoilerem, bočními kolébkami vyraženými GR-Four a širokými lemy blatníků. Uvnitř budou sedadla pro pět osob vybavena látkovými sportovními sedadly s logem GR.

Circuit Edition bude limitovaný model dostupný v roce 2023. Standardní barvy jsou bílá, Supersonic Red a Heavy Metal se stejnými bočními vahadlami a širokými blatníky vyraženými GR-Four jako Core. Přidává kovanou střechu z uhlíkových vláken, odvětrávanou vyboulenou kapotu a sportovní zadní spoiler, semišem lemovaná sportovní sedadla Brin Naub® s červenými akcenty a exkluzivní hlavici řadicí páky podepsanou Morizo.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here