Toyota Corolla Cross Hybrid 2023

0
70

Toyota Corolla Cross Hybrid rv:2023

Pojďme se podrobně podívat na novou Toyotu Corolla Cross Hybrid modelového roku 2023. Zatím žádné PHEV, ale nová generace neplug-in-hybridního systému. Možná později, jako model 2024. Dnešní hlavní body jsou:

  • Představení páté generace hybridního systému Toyota se zvýšeným výkonem a účinností;
  • K dispozici v LE a XLE + nové sportovní třídy v S, SE a XSE;
  • Exkluzivní systém pohonu všech kol s výkonem 194 koní a výrobcem odhadnutým 37 kombinovaným MPG pro všechny třídy.

Toyota ve svém vydání napsala následující:

Toyota rozšiřuje rodinu Corolla Cross tím, že k již tak neuvěřitelnému balíčku přidává zdravý výkon a efektivitu. Zcela nová Corolla Cross Hybrid 2023, založená na stále populárním sedanu Corolla, dnes debutovala v USA, aby poskytla ještě více možností pro začínající zákazníky SUV.

Corolla Cross Hybrid, která je k dispozici výhradně s pohonem všech kol (AWD), maximalizuje vlastní potenciál vysokopevnostní platformy TNGA-C a umožňuje zcela novému modelu dosahovat vysoce kvalitního výkonu, pohodlné jízdy a výjimečné prostornosti. A co víc, překvapivá kapacita nákladu mu dává všestrannost, aby se přizpůsobil životním dobrodružstvím.

Nová Corolla Cross Hybrid s novým hybridním systémem Toyota páté generace pod kapotou ve spojení s elektronickým systémem pohonu všech kol, který je novinkou na typovém štítku Corolly, nabízí vyšší výkon a úsporu paliva. Corolla Cross Hybrid s výkonem 194 koní a časem 0-100 za 8,0 sekundy je zábavná a přitom má působivých 37 kombinovaných mil na galon odhadovaných výrobcem pro všechny třídy.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here