Toyota Corolla Cross Hybrid 2023

0
24

Toyota Corolla Cross Hybrid rv:2023

Toyota rozšiřuje rodinu Corolla Cross tím, že k již tak neuvěřitelnému balíčku přidává zdravý přínos výkonu a účinnosti. Zcela nová Corolla Cross Hybrid 2023, založená na stále populárním sedanu Corolla, dnes debutovala v USA, aby poskytla ještě více možností pro začínající zákazníky SUV. Zcela nová Corolla Cross Hybrid pro rok 2023 spolu s modelem na plyn uvedený na trh v roce 2021 se bude montovat v USA v nové továrně Mazda Toyota Manufacturing v Huntsville v Alabamě – zbrusu novém zařízení, které bude mít kapacitu pro uvedení do provozu 150 000 vozů Corolla Cross ročně.

Hybridní systém páté generace se zvýšeným výkonem

Corolla Cross Hybrid, která je k dispozici výhradně s pohonem všech kol (AWD), maximalizuje přirozený potenciál vysokopevnostní platformy TNGA-C a umožňuje zcela novému modelu dosahovat vysoce kvalitního výkonu, pohodlné jízdy a výjimečné prostornosti. A co víc, překvapivá kapacita nákladu mu dává všestrannost, aby pojal životní dobrodružství.

S novým hybridním systémem Toyota páté generace pod kapotou ve spojení s elektronickým systémem pohonu všech kol, který je na typovém štítku Corolly novinkou, nabízí nová Corolla Cross Hybrid vyšší výkon a úsporu paliva. S výkonem 194 koní a časem 0-60 za 8,0 sekundy je Corolla Cross Hybrid zábavná a přitom má působivých 37 kombinovaných mil na galon odhadovaných výrobcem pro všechny třídy.

Tvorba stupně

Toyota Corolla Cross Hybrid 2023 bude k dispozici ve třech nových třídách: S, SE a XSE a také ve známých třídách LE a XLE. Stupně S a SE se standardně dodávají se 17palcovými koly z lehkých slitin, 8palcovým dotykovým displejem, sportovně vyladěným podvozkem, předními a zadními svítilnami LED a přístupem pomocí chytrého klíče. Stupeň SE přidává ochranné sklo, střešní ližiny a řadicí páky – nemluvě o standardním sledování mrtvého úhlu (BSM) a upozornění na průjezd zadním kolem (RCTA). Při přechodu na stupeň XSE staví nejsportovnější nabídka modelu Corolla Cross Hybrid na vlastnostech SE a získává standardní 18palcová kola z lehkých slitin, prémiové LED světlomety, koncové světlomety a mlhové světlomety, sedadla čalouněná Softexem s vyhřívanou přední částí sedadla a elektricky ovládané sedadlo řidiče.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here