Toyota Corolla Cross 2022

0
22

Toyota Corolla Cross rv:2022

Toyota Corolla Cross se dodává pouze s jedním motorem a převodovkou. Získává atmosféricky plněný 2,0litrový čtyřválec, který produkuje 169 koní a 150 liber-stop točivého momentu. CVT je standardem a na rozdíl od menšího C-HR od Toyoty je zde možnost pohonu předních nebo všech kol. Váš výběr hnacích kol také ovlivní vaši spotřebu paliva.

Corolla Cross 2022 je 4460 mm dlouhý, 1825 mm široký, 1620 mm vysoký a má rozvor 2640 mm. Nachází se mezi Toyota C-HR a RAV4 v srdci vysoce konkurenčního evropského segmentu C-SUV a nabízí pohodlí, praktičnost a všestrannost, které jsou nezbytné pro aktivní rodiny s malými dětmi.

Interiér nabízí vynikající výhled pro všechny cestující, dostatek místa pro hlavu a nohy na předních a zadních sedadlech, velké otvory pro zadní dveře, více světla a pocit prostornosti, který poskytuje panoramatické střešní okno. Nákladový prostor kombinuje snadno přístupnou nízkou výšku okraje se širokým otevíráním dveří, což umožňuje nakládání velkých předmětů, jako jsou kočárky nebo jízdní kola.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here