Toyota C-HR 2023 Interiér

0
103

Toyota C-HR rv:2023 Interiér

V interiéru tu a tam nečekáme zásadnější změny. Nakonec se můžete spolehnout na jeden design interiéru z Toyoty CHR 2023, který vypadá skvěle a využívá docela krásné materiály. Interiér Toyoty CHR 2023 prochází různými designy a špionážními obrázky. Můžeme očekávat identický, přímočarý designový styl Toyota. Obrazovka infotainmentu podobná tabletu se obvykle nachází ve střední části obrazovky.

Navíc to, co zaujme nejvíce, jsou ostré designové prvky v celé kabině, které jsou dobře integrovány s ostatními prvky přístrojové desky. Sedadla jsou nezbytná pro to, aby byla velká a pohodlná, ale zadní autosedačky mají menší prostor pro nohy. Pokud je k dispozici zadní sezení dělené 60/40, nabízí větší flexibilitu. Pokud jde o nákladový prostor, 2023 CHR poskytuje 19,1 kubických stop prostoru pro náklad na zadních sedadlech a 37, když snížíte své autosedačky.

Pojďme se podívat na interiér jednoho z nejoblíbenějších kompaktních SUV – Toyota C-HR 2022 a 2023 modelový rok po aktualizaci před několika lety. Další generace C-HR by měla přijít v roce 2023 pravděpodobně již jako model 2024. Podívejte se tedy prosím, jak aktualizovaný C-HR vypadá.

Facelift Toyoty C-HR byl odhalen v roce 2020 a změn není příliš mnoho, zejména v interiéru. S aktualizací modelu však přišly nové technologie a materiály. Vše jsme shromáždili v jedné videorecenzi.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here