Suzuki Grand Vitara 2023

0
119

Suzuki Grand Vitara rv:2023

Nové 2023 Suzuki Grand Vitara – úžasné designové specifikace a vlastnosti SUV

Suzuki konečně odhalila podobu zcela nové Grand Vitara jako svého nejnovějšího SUV modelu nabízeného v mild hybridních a samonabíjecích hybridních variantách. Zcela nová Grand Vitara je také dvojčetem nedávno odhalené Toyoty Urban Cruiser Hyryder.

Stejně jako jeho sourozenec, Suzuki Grand Vitara debutoval v Indii, ale automobilka ho plánuje exportovat na další trhy včetně Afriky.

Stylově vypadá Suzuki Grand Vitara docela stejně jako Toyota Urban Cruiser Hyryder, protože oba modely sdílejí většinu stejných panelů karoserie.

Suzuki však nabízí přepracovanou přední část, která zachovává styl rozdělených světlometů se štíhlejšími DRL, mnohem větší masku chladiče s povrchovou úpravou Dark Chrome nebo Rich Chrome, menší sací nárazníky a designovanější kryty světlometů.

Grand Vitara měří 4 345 mm na délku, 1 795 mm na šířku a 1 645 mm na výšku a má rozvor 2 600 mm. Rozvor je identický jako u Suzuki S-Cross a je o 100 mm delší než u běžné Vitary/Escudo.

Interiér:

9palcový dotykový displej dostává nejnovější informační a zábavní systém Suzuki Connect, který nabízí 40+ připojených funkcí a hlasovou asistenci. Ve špičkových výbavách je nahoře umístěná dotyková obrazovka kombinována se 7palcovým digitálním přístrojovým štítem a head-up displejem.

Mezi další skvělé funkce patří panoramatické střešní okno, odvětrávaná sedadla, bezdrátová nabíjecí podložka, prémiový zvukový systém, 360stupňová kamera a zadní AC ventilace, která u SUV Suzuki nikdy nebyla k vidění.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here