Suzuki Baleno 2023

0
20

Suzuki Baleno rv:2023

Nové Suzuki BALENO 2022 – Cenově dostupné kompaktní auto Náhled jízdy a specifikace

Když Suzuki koncem minulého roku představilo S-Cross třetí generace v Evropě, mnozí byli zklamáni, když viděli, že jde v podstatě o aktualizovanou verzi předchozího crossoveru. Je to podobný příběh v Indii, kde byl tento týden představen hatchback Baleno jako mírné osvěžení svého předchůdce. Malý hatchback byl původně uveden na trh v roce 2015 a na titulní stránky novin se dostal v listopadu 2021 poté, co „vybodoval“ nula hvězdiček v nárazovém testu Latin NCAP.

Suzuki to nazývá „změnou celého modelu“, ale je snadné vidět, že stále jezdí na starých kostech. Je uváděn jako „prémiový hatchback“ s větší přední maskou (samozřejmě!) lemovanou přepracovanými světlomety s tříbodovými DRL, které se nacházejí také v zadních světlech. Od předchozího Balena ho oddělují větší mlhovky a širší zadní světla ve tvaru C, ale celkový vzhled zůstal podobný.

Pokud jde o interiér, Suzuki Baleno 2022 má devítipalcový infotainment umístěný na palubní desce po posunutí ventilačních otvorů níže na středové konzole. I když je to levné auto, stále má některé vychytávky, jako je 360stupňová kamera a dokonce i barevný head-up displej. Mělo by to být pohodlnější než dříve díky lepšímu odpružení sedadel, nižší hladině NVH a navíc byly přidány ventilační otvory a porty USB pro cestující vzadu.

O výkon se stará výhradně atmosféricky plněný benzínový motor o objemu 1,2 litru s výkonem 90 koní a točivým momentem 113 Nm (83 lb-ft). Čtyřválcový mlýn spolupracuje s pětistupňovou manuální převodovkou nebo pětistupňovou automatizovanou manuální převodovkou nahrazující CVT, přičemž obě poskytují lepší spotřebu paliva než dříve. Odpružení bylo také vylepšeno, zatímco větší kotoučové brzdy nyní měří 14 palců.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here