Subaru Levorg 2022

0
22

Subaru LEVORG 2.4 with STI Performance rv:2022

Hideki Yamauchi řídí LEVORG 2.4 vybavený výkonným tlumičem výfuku STI pro LEVORG STI SPORT R (VNH)

Subaru oznámilo novou výbavu sportovního vozu Levorg STI pro rok 2022 a dostane modernizovaný 2,4litrový motor WRX.

Subaru Corporation oznámila nové vysoce výkonné úrovně výbavy Levorg STI Sport R a STI Sport R EX vybavené nově vyvinutým 2,4litrovým přeplňovaným motorem s přímým vstřikováním pocházejícím z 2022 WRX. Jde o významný upgrade, který dává modelu Levorg hatchback okamžitý výkon na důvěryhodnosti. Ale nový výkonný hatch přichází pouze s automatickou převodovkou.

Subaru Levorg STI Sport R 2022 produkuje stejných 271 koní jako americký model 2022 WRX, i když točivý moment Levorgu je o 19 lb-ft více při 277 lb-ft, stejně jako 2022 WRX S4.

Stejně jako výbava Subaru WRX GT 2022 je i 2,4litrový přeplňovaný motor Boxer Levorgu spojen s plynule měnitelnou automatickou převodovkou (CVT) s osmi simulovanými převodovými poměry a tím, co Subaru nazývá svou novou výkonnostní převodovkou Subaru. Šestistupňová manuální převodovka však v novém výkonném poklopu není k dispozici.

Chytré bezpečnostní prvky mohou fungovat s manuály, ale Subaru se rozhodlo neutrácet peníze za přizpůsobení svého asistenčního systému EyeSight pro práci s manuálními převodovkami. A pro Subaru je bezpečnost důležitější než spokojenost fanoušků výkonu.

Každá úroveň výbavy Subaru WRX 2022, s výjimkou WRX GT, je stále dodávána s rychle řadící 6stupňovou manuální převodovkou ovládanou krátkou převodovkou. Subaru říká, že bylo „vybaveno optimalizovanými převodovými poměry a upraveno pro lepší kvalitu řazení“.

Pokud jde o novou převodovku Subaru Performance Transmission (automatická SPT), Subaru říká, že nová SPT nabízí až o 30 procent rychlejší řazení nahoru (2. až 3.) a o 50 procent rychlejší řazení dolů (3. až 2.). Chytré bezpečnostní prvky mohou fungovat s manuály, ale Subaru se rozhodlo neutrácet peníze za přizpůsobení svého asistenčního systému EyeSight pro práci s manuálními převodovkami. A pro Subaru je bezpečnost důležitější než spokojenost fanoušků výkonu.

Každá úroveň výbavy Subaru WRX 2022, s výjimkou WRX GT, je stále dodávána s rychle řadící 6stupňovou manuální převodovkou ovládanou krátkou převodovkou. Subaru říká, že bylo „vybaveno optimalizovanými převodovými poměry a upraveno pro lepší kvalitu řazení“.

Pokud jde o novou převodovku Subaru Performance Transmission (automatická SPT), Subaru říká, že nová SPT nabízí až o 30 procent rychlejší řazení nahoru (z 2. na 3. stupeň) a o 50 procent rychlejší řazení dolů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here