Subaru Legacy Sport 2023

0
19

Subaru Legacy Sport rv:2023

▪ Legacy získává aktualizovaný vzhled s přepracovaným předním panelem
▪ Nejnovější verze technologie EyeSight Driver Assist Technology je standardní
▪ Touring XT vybavený novou širokoúhlou mono kamerou pro další vylepšení zorného pole systému EyeSight
▪ Bezdrátové Apple CarPlay a bezdrátové Android Auto jsou standardní součástí 11,6palcového systému Multimedia Plus
▪ Sportovní výbava je nyní standardně dodávána s 2,4litrovým turbomotorem SUBARU BOXER

Subaru představilo sedan střední třídy Legacy pro rok 2023 s aktualizovaným stylem a novými bezpečnostními a palubními technologiemi. Novinkou je také úroveň výbavy Sport, která je standardně dodávána s výkonným 2,4litrovým turbomotorem SUBARU BOXER. Pro modelový rok 2023 bude Legacy k dispozici ve výbavových úrovních Base, Premium, Sport, Limited a Touring XT, jakmile letos na podzim dorazí k prodejcům Subaru.

Řada Legacy pro rok 2023 získává odvážnější vzhled díky novému přednímu panelu s výraznější mřížkou chladiče a přepracovanými světlomety LED. Sedan je standardně dodáván s nejnovější generací technologie EyeSight Driver Assist Technology a vylepšený systém funguje plynuleji a ve větším rozsahu podmínek. Tato vylepšení jsou způsobena širším zorným polem, aktualizovaným řídicím softwarem a přidáním elektrického posilovače brzd.

Nejnovější verze 11,6palcového multimediálního systému SUBARU STARLINK Plus přichází s bezdrátovým Apple CarPlay a bezdrátovým Android Auto s celoobrazovkovým zobrazením. Aktualizovaný systém nyní nabízí vylepšené ovládací prvky na obrazovce pro audio, HVAC a funkce vozidla.

Touring XT nejvyšší úrovně přidává širokoúhlou monokameru, která spolupracuje se systémem EyeSight se dvěma kamerami. Přídavná kamera ještě více rozšiřuje zorné pole, aby dříve rozpoznala chodce a cyklisty, když vozidlo vjede nízkou rychlostí do křižovatky. EyeSight upozorní řidiče a v případě potřeby zabrzdí, aby se vyhnul srážce.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here