Subaru Legacy Sedan 2023

0
17

Subaru Legacy Sedan rv:2023

Oficiálně je představen nový sedan Subaru Legacy 2023 s přepracovanými světlomety, obnovou exteriéru a interiéru. Subaru ve své oficiální tiskové zprávě zdůraznilo všechny změny Legacy 2023:

  • Legacy dostává aktualizovaný vzhled s přepracovaným předním panelem
  • Nejnovější verze technologie EyeSight® Driver Assist Technology je standardní
  • Touring XT vybavený novou širokoúhlou mono kamerou pro další vylepšení zorného pole systému EyeSight;
  • Bezdrátové Apple CarPlay® a bezdrátové Android™ Auto jsou standardní součástí 11,6palcového systému Multimedia Plus;
  • Sportovní výbava je nyní standardně dodávána s 2,4litrovým přeplňovaným motorem SUBARU BOXER®.

Většinou jsou aktualizace stejné jako pro nedávno zobrazené Subaru Outback 2023 a všechny budou uloženy pro 2024 Legacy a 2024 Outback, protože modely nové generace přijdou až v roce 2025.

Společnost Subaru of America, Inc. dnes oznámila sedan střední třídy Legacy pro rok 2023 s aktualizovaným stylem a novými bezpečnostními a palubními technologiemi. Novinkou je také úroveň výbavy Sport, která je standardně dodávána s výkonným 2,4litrovým přeplňovaným motorem SUBARU BOXER®. Pro modelový rok 2023 bude Legacy k dispozici ve výbavových úrovních Base, Premium, Sport, Limited a Touring XT, jakmile letos na podzim dorazí k prodejcům Subaru.

Řada Legacy pro rok 2023 získává odvážnější vzhled díky novému přednímu panelu s výraznější maskou chladiče a přepracovaným světlometům LED. Sedan je standardně dodáván s nejnovější generací technologie EyeSight® Driver Assist Technology a vylepšený systém funguje plynuleji a ve větším rozsahu podmínek. Tato vylepšení jsou způsobena širším zorným polem, aktualizovaným řídicím softwarem a přidáním elektrického posilovače brzd.

Nejnovější verze 11,6palcového multimediálního systému SUBARU STARLINK přichází s bezdrátovým Apple CarPlay® a bezdrátovým systémem Android™ Auto s celoobrazovkovým zobrazením. Aktualizovaný systém nyní nabízí vylepšené ovládací prvky na obrazovce pro audio, HVAC a funkce vozidla.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here