Subaru Crosstrek 2023

0
103

Subaru Crosstrek rv:2023

Subaru se rozhodlo oficiálně představit nový Crosstrek nejříve doma v Japonsku než v Motor City. S třetí generací ztratil malý crossover své označení „XV“ používané na některých trzích, což znamená, že bude v budoucnu globálně známý jako „Crosstrek“. Zachoval si Subaru Global Platform (SGP), ale s řadou vylepšení pro pohodlnější jízdu.

Ve srovnání s předchůdcem je karoserie nového modelu tužší díky použití úplné vnitřní struktury rámu podle techniky implementované u Levorg a WRX. Konstrukce horní části karoserie a spodku karoserie již nejsou sestaveny samostatně, což umožňuje zavěšení a uložení motoru lépe vyhladit nedokonalosti vozovky a zajistit hladší jízdu s menšími vibracemi pociťovanými v kabině.

Zatímco robustní vnější styl je více v duchu evoluce, interiér byl výrazně přepracován, aby se do něj vešel nový informační a zábavní systém. Používá stejnou 11,6palcovou dotykovou obrazovku s orientací na výšku, jakou jsme viděli v jiných nedávných Subarech, ale bez plně digitálního sdruženého přístroje, který najdete u Levorgu nebo WRX S4 podle specifikace JDM.

Crosstrek měří 4 480 milimetrů na délku a 1 800 mm na šířku a je o 15 mm delší než model, který nahrazuje, a přitom je stejně široký. Je vysoký 1 580 mm a přenáší rozvor 2 670 mm než jeho předchůdce. K dispozici jsou až 18palcová kola a minimální světlá výška je 200 mm . V závislosti na specifikaci váží 1 540 až 1 620 kilogramů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here