Škoda Karoq 2022

0
95

Škoda Karoq facelift rv:2022

Na základě stejného zadání byl přepracován přední nárazník, aby pomohl Karoqu lépe procházet vzduchem – a k němu se připojuje aktualizovaná zástěra a nový spoiler na zádi. Škoda říká, že všechny tyto drobné změny snížily koeficient aerodynamického odporu Karoqu o devět procent ve srovnání s předchozím modelem.

Uvnitř si budou moci kupující specifikovat nový Eco pack značky Škoda, který obsahuje čalounění vyrobené z recyklovaných materiálů. Nový je také systém LED ambientního osvětlení, který je dodáván se světelnými pásy na dveřních výplních a palubní desce.

Nejsou to však všechna jasná světla a ekologické vlastnosti – Škoda říká, že myslela i na pohodlí cestujících. V závislosti na specifikaci je Karoq k dispozici s novými sedadly s elektrickou bederní opěrkou a paměťovou funkcí, která podle firmy nabízí větší podporu. Volitelně bude k dispozici také dělená skládací zadní lavice VarioFlex v poměru 40:20:40.

Praktičnost se oproti svému předchůdci nezměnila, nový Karoq nabízí standardně 521 litrů zavazadlového prostoru, i když toto číslo se zvyšuje na 588 litrů, pokud je na přání se zadním sedadlem VarioFlex. Sklopte zadní lavici naplocho a v nabídce je 1 605 litrů – sedadlo lze ale také úplně vyjmout a zvětšit tak přepravní kapacitu Karoqu na 1 810 litrů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here