Škoda Kamiq 1.5 TSI Monte Carlo 2022

0
110

Škoda Kamiq 1.5 TSI Monte Carlo rv:2022

Novinka pro rok 2022 a nahrazující SE L, SE L Executive je více zaměřená na luxus s mikrosemišovým čalouněním a vyhřívanými předními sedadly, bezklíčovým vstupem a zapalováním a leskle černým obložením interiéru, zatímco Monte Carlo má černé vnější detaily, panoramatickou střechu, tmavé litá kola a LED ambientní osvětlení v červené barvě.

Naše zkušenost s SUV Škoda je, že obecně jezdí měkčeji než jejich příbuzní SEAT a Volkswagen, a je tomu tak i v tomto případě, i když stále působí příjemně vyváženě a zatáčí téměř stejně dobře jako SEAT Arona. To by vysvětlovalo, proč je Kamiq volitelně k dispozici se systémem Sport Chassis Control, který má nastavitelné tlumiče a nižší světlou výšku, zatímco jindy zůstává působivě pohodlný.

Nabídka motorů nenabízí příliš mnoho překvapení – dvojice benzinových 1,0 l TSI (95 a 110 k) a 1,5 l TSI Evo s výkonem 150 k. Pokud chcete diesel, nabízel se 1,6litrový TDI ve 115koňové podobě. V závislosti na konfiguraci motoru je k dispozici výběr mezi šestistupňovou manuální a sedmistupňovou převodovkou DSG.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here