Renault Trafic Spaceclass 2023

0
237

Renault Trafic Spaceclass 2023

Renault Trafic Spaceclass 2023 je další generace velkého rodinného a komerčního vozidla, které je vyráběno francouzskou automobilkou Renault. Tento vůz je navržen pro přepravu osob a nákladů a je ideální pro rodiny, podnikatele a všechny, kdo potřebují prostorné a spolehlivé vozidlo.

Renault Trafic Spaceclass 2023 nabízí vynikající prostorovou kapacitu a je k dispozici v různých variantách. Jeho kapacita se pohybuje od 6 až do 9 cestujících, v závislosti na konfiguraci sedadel. Díky velkému prostoru na nohy a vysokým stropům si cestující mohou vychutnat pohodlnou jízdu.

Vzhledem k tomu, že je to komerční vozidlo, Trafic Spaceclass 2023 také nabízí vynikající nákladový prostor. Nákladový prostor má objem až 2,4 metru krychlového a dokáže snadno pojmout velké předměty.

Trafic Spaceclass 2023 bude k dispozici v benzínové i dieselové verzi, a to s výkonem až 170 koní. Všechny verze budou vybaveny manuální převodovkou a systémem pohonu předních kol. K dispozici bude také možnost automatické převodovky a pohonu všech kol.

Renault se zaměřil také na zvýšení bezpečnosti svých vozidel a Trafic Spaceclass 2023 není výjimkou. Vůz bude vybaven nejmodernějšími bezpečnostními prvky, jako jsou adaptivní tempomat, asistent rozjezdu do kopce, parkovací kamera a mnoho dalších.

Co se týče interiéru, Renault Trafic Spaceclass 2023 nabídne moderní a ergonomický design, s kvalitními materiály a úpravami. Vůz bude také vybaven nejnovějšími informačními a zábavními systémy, včetně dotykového displeje a možnosti připojení k internetu.

Zde jsou některé základní technické údaje pro Renault Trafic Spaceclass 2023:

Délka: 5 399 mm
Šířka: 2 283 mm (včetně zrcátek)
Výška: 1 971 mm
Rozvor: 3 498 mm
Objem zavazadlového prostoru: až 2,4 metru krychlového
Počet míst k sezení: od 6 do 9 (v závislosti na konfiguraci sedadel)
Maximální výkon: až 170 koní
Pohonná jednotka: benzínová nebo dieselová
Převodovka: manuální nebo automatická
Pohon: přední nebo všechna kola
Spotřeba paliva: závisí na konkrétní verzi a konfiguraci, ale v průměru se očekává spotřeba mezi 6 a 8 litry na 100 km
Emise CO2: závisí na konkrétní verzi a konfiguraci, ale v průměru se očekávají emise mezi 150 a 180 g/km CO2.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here