Renault Megane e-TECH 2022

0
32

Renault Megane e-TECH rv:2022

Pro Renault je to velké, protože jde o první z jeho vozů, které sedí na nové konstrukci elektrického vozidla (EV), která bude tvořit základ mnoha modelů v nadcházejících letech. Zároveň je to skvělá zpráva pro každého, kdo si kupuje rodinný vůz, protože Megane E-Tech Electric přichází pouze v plně elektrické podobě (ačkoli stávající Renault Megane je benzinový a naftový a zůstane v prodeji až do roku 2024).

Dvě možnosti baterie pro Renault Megane E-Tech Electric jsou 40 kWh a 60 kWh. První jmenovaný je spárován s elektromotorem o výkonu 129 koní a nabízí oficiální dojezd 300 kilometrů, zatímco druhý má výkon 215 koní a dojezd 470 kilometrů.

Uvnitř je Megane E-Tech Electric chytře dokončen a naplněn spoustou materiálů měkkých na dotek, všechny jsou recyklovány. Jsou tam nějaké tvrdé plasty, ale ty jsou schované ve spodní části a nijak nenarušují zbytek interiéru. Samotná přístrojová deska je poměrně řídká a skládá se z o něco více než dvou obrazovek a několika fyzických spínačů pro ovládání klimatizace.
Když už mluvíme o obrazovkách, získáte 12,3palcový digitální displej řidiče, který může zobrazovat mapu v plné velikosti, tradičnější číselníky nebo jiné informace, a 12palcový dotykový informační systém (9palcový, pokud se rozhodnete pro základní verzi ). Displeje jsou přehledné a uspořádané do tvaru obráceného L, směrem k řidiči, takže jsou snadno viditelné a dosažitelné.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here