Renault Austral E-Tech 2022

0
26

RENAULT AUSTRAL E-Tech rv:2022

RENAULT AUSTRAL E-Tech Hybrid – JE TO OFICIÁLNÍ, tady to je. Po měsících úniků informací s kapátky a pokroky v jeho designu Renault konečně představil své nové SUV pro segment C. Je jím Renault Austral 2023 Hybrid, nový model, který přichází s tím nejnovějším z hlediska designu francouzské značky. pokusit se zacílit na nejoblíbenější modely této kategorie, jako je mimo jiné SEAT Ateca nebo Nissan Qashqai.

Nový Renault Austral bude navíc přímým nástupcem Renaultu Kadjar v Evropě a Koleosu v Latinské Americe, jde o model, který přebírá s hybridní a lehký hybridní mechanikou jako hlavním atributem.

K vývoji tohoto modelu francouzská firma využila platformu CMF Aliance Renault Nissan Mitsubishi v její variaci CMF-CD a nastínila tak linie SUB, jehož rozměry jsou 4,5 metru na délku, 1,6 metru na výšku a 2,08 na šířku. Jeho kufr má kapacitu 430 litrů, podle Renaultu 500 v běžných verzích.

Renault se rozhodl umístit Austral se stejným designem interiéru, jaký jsme viděli v elektrickém Renaultu Megane. Je to vidět na jeho palubní desce, na které dvě obrazovky tvoří formát displeje ve tvaru L a v jehož rozhraní vyniká nový operační systém OpenR Link, který integruje služby a aplikace Google.

V jeho technické části je třeba zdůraznit několik novinek. Mezi elektrifikovanou mechanikou kromě lehkých hybridů s 48voltovou technologií, které budou k dispozici s výkonem 140 nebo 160 koní, vyniká příchod varianty s implementací 400voltového elektrického systému, která bude k dispozici v měřítku 160 nebo 200 koňská síla..

Tato verze se bude jmenovat E-Tech a hybridní schéma je v ní rozděleno jednak na 1,3litrový přeplňovaný benzinový motor s výkonem 96 kW a 130 koní, jednak na elektromotor, který bude v nejvýkonnější verzi dokáže vyvinout výkon až 50 kW a bude napájen baterií o kapacitě 1,7 kWh. Nejvýkonnější varianta dosahuje spotřeby 21 kilometrů na litr.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here