Nissan X-Trail 2023

0
11

Nissan X-Trail rv:2023

Exteriér zbrusu nového X-Trailu zvyšuje laťku pro SUV tím, že kombinuje dědictví „tvrdé výbavy“ první generace s ještě vyšší úrovní kvality. Světlomety mají dvouvrstvou strukturu, obrysová světla a směrová světla jsou nahoře a hlavní světlomety dole. Zadní sdružené svítilny ve tvaru bumerangu používají jemný fazetový vzor, ​​který vyjadřuje vynikající zpracování.
Design interiéru dává pocit houževnatosti a prémiové kvality. Středová konzola má mostovou konstrukci, která obsahuje velký držák na nápoje a úložný prostor. Víko konzoly funguje také jako loketní opěrka. Pro zvýšení pohodlí v interiéru jsou na zadních oknech instalovány stahovací sluneční clony.
Novinka obsahuje 12 barev karoserie, včetně pěti dvoubarevných možností a Cardinal Red.

12,3palcový displej Advanced Drive Assist Display má dva režimy zobrazení. 12,3palcový navigační systém NissanConnect na středovém displeji má funkci rozpoznávání hlasu, která umožňuje ovládání pomocí běžného jazyka a Amazon Alexa3 pro větší pohodlí. Velký 10,8palcový head-up displej umožňuje řidiči vidět informace při sledování vozovky. Zavazadlový prostor je nejlepší ve své třídě4 a jeho velký otvor usnadňuje nakládání a vykládání zavazadel.
Bose Premium Sound System*5 je vyladěn výhradně pro X-Trail a poskytuje prvotřídní zvukový zážitek.
Napájecí zdroj 100V AC má maximální výkon 1500W a lze jej použít jako nouzový zdroj energie.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here