Nissan X-Trail 2022

0
44

Nissan X-Trail rv:2022

Stejně jako nový Qashqai bude i X-Trail v budoucnu založen na platformě CMF-C, která kromě pohonu e-Power od Nissanu dokáže pojmout i moderní asistenční systémy řidiče a nabídnout sofistikovanou jízdní dynamiku

Tímto způsobem může spalovací motor vždy běžet v optimálním rozsahu otáček, což by mělo vést k lepší spotřebě paliva a nižším emisím CO2 ve srovnání s konvenčním zážehovým motorem. Nissan je tak primárně zaměřen na zákazníky, kteří chtějí využít výhod elektromobilu, ale přesto oceňují praktické výhody konvenčního pohonu. Kromě toho bude mít nový X-Trail také variantu pohonu všech kol.

Hnací ústrojí Nissan X-Trail 2022
Zatím víme jistě, že nový Nissan X-Trail přijde v hybridní verzi v roce 2022. Samozřejmě bude používat nový systém e-Power, který funguje trochu jinak. Má benzín i elektromotor, ale kola jsou poháněna pouze elektromotorem o výkonu 190 koní. Na druhou stranu, benzínový motor o objemu 1,5 litru s výkonem 155 koní slouží jako generace, jejímž jediným úkolem je nabíjení baterie.

Když už mluvíme o těstě, má kapacitu 2 kWh. Hlavní výhodou tohoto nastavení je skutečnost, že kola jsou poháněna elektromotorem. Takže jízda je do značné míry stejná jako u skutečného EV, což znamená, že se můžete spolehnout na okamžitou odezvu plynu při jakékoli rychlosti. Prakticky se jedná o stejný systém, který byl nedávno představen v novém Qashqai.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here