Nissan Terra 2022

0
19

Nissan Terra rv:2022

Nissan Terra pro rok 2022 prochází přestavbou zevnitř i zvenčí. SUV již nevypadá jako kopie Navary, ale má exteriér podobný Patrolu a luxusnější kabinu. Kromě estetických změn dal Nissan na středně velké SUV také standardnější technologie. Od více funkcí Intelligent Mobility po zvukový systém Bose s 8 reproduktory a výklopným monitorem je nyní pro cestující k dispozici více hraček. Stejně jako dříve pohání Terra 2,5litrový turbodieselový motor, který je k dispozici ve výbavě 4×2 nebo 4×4.

Nissan Terra 2022: Recenze motoru a výkonu Stejně jako u všech naftových SUV střední třídy je při jízdě s Terra samozřejmostí výkon. Motor je obnovený přeplňovaný 2,5litrový YD25DDTi od Navary, který poskytuje výkon 187 koní a točivý moment 450 Nm – konzervativní čísla ve srovnání se segmentovými těžkými váhami, jako je Everest a Fortuner LTD, oba překračující hranici 200 k a 500 Nm.

Navzdory relativně menšímu motoru ve srovnání s některými uchazeči o segment se Terra během testů vyvrátila nepříliš působivá čísla v oblasti spotřeby paliva.

Ve městě se SUV Nissan mšl spotřebu 8-11 km/l s kolísáním v závislosti na provozu. Při dálničních jízdách s tempomatem přišpendleným nad 90 km/h se dostal na 15 km/l.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here