Nissan Magnite 2022

0
31

Nový Magnite 2023 bude sedět pod SUV Kicks segmentu B a bude se snažit získat zákazníky hatchbacku Nissan March, který bude brzy ukončen v segmentu B.

Využívá platformu CMF-A Plus, což je stejný konstrukční základ, na kterém byl vyvinut Renaullt Kwid. Nissan Magnite z roku 2023 je dlouhý méně než čtyři metry, aby získal daňové zvýhodnění, které Indii nabízí pro vozidla, která tuto velikost nepřesahují. Slibuje však vysoce optimalizovaný vnitřní prostor s pěti sedadly a objemem kufru 336 litrů.

Mechanický základ New Magnite 2023 je také stejný jako Kwid: tři 1,0litrové válce, ale s lepším výkonem. Dodává 73 koňských sil oproti 66 koní u Kwidu. Na stejném bloku motoru bude nabízena také verze s turbodmychadlem s výkonem až 100 koní.

Nissan Magnite se bude vyrábět od druhé poloviny roku 2022 v brazilském závodě v São José dos Piñais a bude sdílet montážní linku s Renaultem Kwid.

Když už jsme u jeho vnějšího designu: Exteriér nového Nissanu Magnite pro rok 2023 se vyznačuje odvážným a svěžím designem, který mu dodává sebevědomý a agilní postoj a zároveň působí živě a mladistvě. Balíček plně LED světlometů obsahuje světla pro denní svícení ve tvaru písmene L, která jsou umístěna pod elegantním tenkým LED světlometem. Spolu s ostrou mřížkou chladiče s novým logem značky Nissan má Nissan Magnite výrazné tvary SUV.

Pokud se podíváme na jeho míry, je 3,99 metru dlouhý, 1,76 metru široký, 1,53 metru vysoký a 2,50 metru dlouhý, v přepočtu na vzdálenost je to neuvěřitelných 20,5 centimetru a objem kufru je 336 litrů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here