Mitsubishi Eclipse Cross 2023

0
30

Mitsubishi Eclipse Cross rv:2023

Mitsubishi Eclipse Cross je malý crossover s větším vnitřním prostorem než mnoho subkompaktních rivalů. Soupeří o prodej s dalšími základními crossovery, jako jsou Kia Seltos, Hyundai Kona a Nissan Rogue Sport.

Eclipse Cross je dodáván se standardním pohonem všech kol napříč celou řadou. Loni to bylo navýšení o 1600 dolarů. Letošní model stojí o 2 500 dolarů více, ale Mitsubishi přidalo LED světlomety, aby odvrátilo inflační nárůst cen.

Eclipse Cross, který byl loni přepracován s tradičními zadními výklopnými dveřmi namísto děleného zadního okna jako Toyota Prius, více odpovídá designu většího Outlanderu, který je bestsellerem Mitsubishi. Přední část se snaží vyniknout, s chromovanými svorkami, které lemují mřížku chladiče jako nějaký druh X-wing stíhačky. Standardní světla pro denní svícení šilhají z horní části svorek, ale v prohlubni Mitsubishi naskládá LED světlomety s mlhovkami. Rozdělený světelný podpis je… jiný.

Uvnitř jsou velké pruhy černého plastu rozbité stříbrnými plastovými kousky, i když to nemůže zakrýt povahu crossoveru, která šetří rozpočet.

Pohonná jednotka se přenáší, ale nenese nic s nějakou naléhavostí. 1,5litrový turbo-4 o výkonu 152 k zaostává za zastavením a bezestupňová automatická převodovka cítí krok za tím, co jí řidič říká. Standardní pohon všech kol zvyšuje přilnavost a náklady rovnoměrně a spotřeba paliva dosahuje vrcholu na velmi průměrných 26 mpg dohromady.

Eclipse Cross zaujímá větší proporce než jiné malé crossovery, díky čemuž má více prostoru pro nohy vzadu a více prostoru pro náklad než většina soupeřů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here