Mercedes EQC 2022

0
41

Mercedes EQC rv:2022

Mercedes EQC je velké a luxusní elektrické SUV, které odstartovalo vlnu nových elektrických modelů německé značky. Má řadu silných rivalů, včetně Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Tesla Model X a nedávno představeného BMW iX. Toto je jedno SUV, které není ve skutečnosti navrženo pro dobrodružství v terénu, ale místo toho je rafinované a pohodlné pro přepravu bez výfukových emisí.

K dispozici jsou dva elektromotory, jeden pohání každou nápravu pro trakci pohonu všech čtyř kol na kluzkých podmínkách. 80kWh baterie poskytuje dojezd přibližně 402 kilometrů za ideálních podmínek. Nabíjení probíhá přes porty typu 2 nebo CCS, přičemž 7,4kW domácí wallbox vybije baterii z 10-100 % za přibližně 11 hodin. Rychlosti až 110 kW jsou možné pomocí veřejného rychlonabíjení, které dokáže dobít 10–80 % za 40 minut.

Standardní aplikace pro chytré telefony usnadňuje veřejné nabíjení: můžete zaregistrovat platební údaje a poté je použít ke snadné platbě u přibližně 80 % poskytovatelů nabíjecích stanic. Aplikace může také ovládat a zobrazovat stav nabíjení vozu a klimatizaci (například pro včasné zahřátí pro brzký start) a také odesílat trasy jízdy přímo do satelitní navigace z vašeho telefonu. To vše dělá z EQC skvělého turisty na dlouhé vzdálenosti, i když síť Tesla Supercharger je stále lepší pro ty, kteří plánují ujet hodně kilometrů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here