Mercedes-Benz EQS SUV 2023 Interiér

0
93

Zcela nové 7místné luxusní SUV v řadě Mercedes EQ 2023 je již představeno a plně ukázáno včetně interiéru SUV EQS. Možná později Mercedes-Benz ukáže další verze interiéru: 5místné a 6 nebo 4místné modely se samostatnými sedadly.

S luxusním sedanem EQS a sportovním manažerským sedanem EQE vstoupil Mercedes-Benz do nové, plně elektrické éry ve vyšších segmentech trhu. SUV EQS, třetí modelová řada s touto architekturou vyvinutou pro elektromobily, bude brzy následovat. SUV nabízí ve svém avantgardním, luxusním interiéru dostatek prostoru, pohodlí a konektivity až pro sedm cestujících. Díky výkonným elektromotorům, citlivému pohonu všech kol 4MATIC a inteligentnímu jízdnímu režimu OFFROAD dokáže SUV EQS snadno zdolávat lehký terén.

Vrcholem interiéru je MBUX Hyperscreen (standard pro 580 4MATIC). Tato velká, zakřivená obrazovka se rozprostírá téměř od A-sloupku k A-sloupku. Tři obrazovky jsou umístěny pod společným krycím sklem a vizuálně splývají. 12,3palcový OLED displej pro spolujezdce jim poskytuje vlastní zobrazovací a ovládací plochu. V Evropě a v rostoucím počtu zemí může cestující na předním sedadle také sledovat dynamický obsah, když je vozidlo v pohybu. Mercedes-EQ se totiž může spolehnout na inteligentní blokovací logiku založenou na kamerách: Pokud kamera detekuje, že se řidič dívá na displej spolujezdce, systém automaticky ztlumí dynamický obsah.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here