Mercedes-Benz EQS 580 2022

0
63

Mercedes-Benz EQS 580 rv:2022

Už jsme viděli spoustu sportovních a drahých elektromobilů – jako je Tesla Model S, Porsche Taycan a Audi e-tron GT, abychom jmenovali alespoň některé – ale Mercedes-Benz EQS je první skutečně luxusní elektromobil, který jsme zažili. Kombinuje výjimečnou kvalitu kabiny a pohodlí s naprosto tichým chodem, který od elektromobilu očekáváte.

Pokud vám na vzhledu záleží, pak je EQS svým vzhledem docela nápadná. Na rozdíl od nové třídy S – která má tradiční tvar sedanu se třemi skříňkami – má EQS téměř obloukový tvar, střecha běží v jedné souvislé linii od předních kol k zadním a není zde téměř žádná kapota.

Mezi standardní prvky Mercedes-Benz EQS 580 Base patří 1-rychlostní automatická převodovka s motorem o výkonu 516 k, protiblokovací brzdy na 4 kolech (ABS), integrovaný navigační systém, boční airbagy na sedadlech, hlavové hlavové airbagy 1. a 2. řady, koleno řidiče airbag, senzor obsazení airbagů, automatická klimatizace, 21″ hliníková kola AMG, tempomat, Active Distance Assist DISTRONIC, ABS a kontrola trakce hnacího ústrojí.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here