Mazda CX-60 PHEV 2022

0
32

Mazda CX-60 PHEV rv:2022

Zcela nová Mazda CX-60, vyrobená našimi mistry designu v Japonsku, představuje vše, co jsme za posledních 100 let zapracovali do naší DNA. Nová robustní architektura je vybavena pohonem všech kol pro dosud nevídaný sportovní charakter a celou řadou nových technologií zaměřených na řidiče. Objevte v on-line showroomu vytříbenou eleganci, která odráží naše jedinečné japonské dědictví.

VÝHODY PLUG-IN HYBRIDU
Nová Mazda CX-60 je naším prvním modelem dostupným jako plug-in hybrid. Nabízí vše, co se týká výkonu, dojezdu a spotřeby paliva. Kromě klidu, který vám přinese jízda v autě s nižším dopadem na životní prostředí, vás jistě potěší i to, že na baterii je poskytována 8letá záruka-nebo 160 000 km.

NOVÁ VÝKONNÁ VZNĚTOVÁ VARIANTA
Vybrat si můžete řadový šestiválec 3.3 e-Skyactiv D naftový motor. Poskytuje dokonalou rovnováhu mezi nízkými vibracemi, kterými jsou řadové motory známé, spolu s nízkými emisemi a vynikající spotřebou paliva a zároveň poskytuje silný točivý moment, který je zřetelně cítit i při rychlosti.

JEDINEČNÝ POŽITEK Z JÍZDY
U Mazdy Jinba Ittai znamená jednotu řidiče a vozu. Když se posadíte dovnitř, okamžitě se cítíte pohodlně – téměř jako kdyby vůz byl prodloužením vašeho těla. Je to jedinečný požitek z jízdy, který je intuitivní a povzbuzující zároveň. Zcela nová Mazda CX-60 však povyšuje Jinba Ittai na úplně novou úroveň. Jak říká vedoucí programu Yoshiyuki Wada: „Je to auto, které budete chtít řídit navždy.“

Nová Mazda CX-60 je vybavena výkonným 2,5litrovým benzínovým motorem, který poskytuje působivé jízdní výkony, tažnou kapacitu 2 500 kg a 327 k. Jeho výkon a všestrannost jsou založeny na našem osvědčeném pohonu všech čtyř kol Skyactiv a jsou ideální pro obchodní a rodinné výlety.

Jednou z věcí, která zcela novou Mazdu CX-60 odlišuje od ostatních vozů SUV střední třídy, je čistý a nekomplikovaný design. Každou funkci a každý prvek vymysleli naši mistři Takumi tak, aby umocnili váš pocit sounáležitosti s vozem.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here