Mazda 2 2022

0
27

Ve světě novějších, technicky vyspělejších supermini se Mazda 2 cítí stará. Navzdory aktualizacím stále zaostává téměř ve všech klíčových oblastech kromě požitku z jízdy, i když zlepšení účinnosti pomohlo. Na správné cestě je to stále zábava, ale v roce 2021 to nestačí na to, abyste byli supermini ve své třídě, když konkurenti nabídnou více flexibility, technologie a vytříbenosti za podobnou částku peněz.

Mazda nedávno oznámila, že zcela nový hybridní Mazda 2 supermini založená na Toyotě Yaris se začne prodávat později v tomto roce, ale pro spotřebitele je to trochu matoucí krok, jeho nedávno aktualizovaná Mazda 2 se bude prodávat spolu s novou plně benzinově-elektrickou variantou. – což je to, o co zde představujeme – abychom zákazníkům poskytli větší výběr. Pro modelový rok 2022 dal japonský výrobce kompaktnímu hatchbacku několik poměrně významných aktualizací, aby zvýšil efektivitu. Hlavním z nich je přidání mírných hybridních pohonných jednotek e-Skyactiv G od Mazdy.

K dispozici je také nové výfukové potrubí pro 1,5litrový zážehový motor s přirozeným sáním a vyšší kompresní poměr, který pomohl snížit emise CO2 o 11 až 14 g/km v celém rozsahu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here