Mack Anthem 70-inch Stand Up Sleeper 2020

0
40

Konkrétně Mack vyzdvihl továrně instalovanou elektrickou pomocnou napájecí jednotku (eAPU) pro své 70palcové modely Mack Anthemsleeper. Idle Free Series 5000 eAPU nabízí zákazníkům zvýšenou kapacitu chlazení vzduchem, snížený volnoběh a zjednodušenou údržbu pro zlepšení celkových nákladů na vlastnictví.

„Zkrácená doba nečinnosti znamená pro zákazníky Mack zvýšenou úsporu paliva a životnost motoru spolu se sníženými náklady na údržbu motoru,“ řekl Stu Russoli, dálniční produktový manažer Mack Trucks. „Idle Free eAPU také zlepšuje pohodlí řidiče díky své vysoce výkonné elektrické chladicí kapacitě, která běží tišeji než naftová APU a může řidičům pomoci mít nepřetržitý odpočinek.“

V rozhovoru s FleetOwner Russoli vysvětlil, že v průběhu let Mack zvažoval řadu možností APU, které by mohl nabídnout v továrním balení, ale zákazníci by vždy měli jiné preference a Mackovo centrum opcí nadále přijímá „přibližně stejnou“ poptávku po naftě a elektrické APU. Ale při jednání se zákazníky po celé zemi se elektrická varianta ukázala jako jasná volba pro budoucnost.

Systém lze dodatečně vybavit sadou automatického start-stop, která umožňuje vozíku automaticky běžet na volnoběh, aby se dobily baterie, a po jejich plném nabití se vypne motor.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here