Lexus RX 2023

0
18

Pokud jde o hnací ústrojí, je bezpečná pouze hybridní verze. V tuto chvíli ještě neznáme podrobnosti, ale očekáváme, že nový systém bude výkonnější než ten současný, který je založen na 3,5-litrovém V6. Věříme, že stejný motor by mohl být použit pro příští generaci, zatímco zbytek nastavení (čti: elektromotory a baterie) by byl výrazně vylepšen. Na druhou stranu o budoucnosti čistě benzínové verze se ještě musí rozhodnout. Očekáváme, že Lexus nabídne takovou verzi i pro příští generaci a pravděpodobně se nebude příliš lišit od současného modelu o výkonu 295 koní. Konečně lze slyšet zvěsti o plně elektrické verzi. V tomto okamžiku jsou úředníci stále klidní.

Pokud se divíte, proč japonský výrobce nespěchal s redesignem svého legendárního crossoveru střední třídy, odpověď je velmi jednoduchá. Ačkoli je to od roku 2016, současná generace je stále zdaleka nejoblíbenějším luxusním SUV v segmentu. Pro srovnání, Lexus RX je dvakrát populárnější než jeho nejbližší konkurenti BMW X5 a Mercedes Benz GLE. To je důvod, proč současná generace bude pokračovat beze změny ještě několik let. Pro Lexus RX 2023 se očekává kompletní redesign.

Zcela nový redesign Lexus RX 2023 modelového roku je oficiálně představen na několika upoutávkách, ale žádný interiér a pouze exteriér v jedné barevné variantě. Není také řečeno, vidíme základní model RX300 nebo rx 350, výbavu F-Sport nebo špičkový hybrid RX 450h, který by mohl být již RX 500h, možná jako model 2024. Neočekává se žádné čistě elektrické RX, jak již ukázali model RZ. Datum vydání SUV je naplánováno na 1. června 2022, kde uvidíme podrobnou recenzi nového modelu.

Pro dnešek jsme na základě tohoto upoutávky ilustrovali zcela nový Lexus RX 2023 s různými barevnými možnostmi, jako je červená, modrá, černá, bílá a zelená. Také v tomto videu jsme poskytli naše staré rendery, abychom viděli, zda jsme blízko budoucímu modelu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here