Lexus LX 600 2023

0
18

Lexus LX 600 rv:2023

Zcela nový Lexus LX představuje kvality, které představují další kapitolu značky Lexus, od jeho výkonného designu po nové pohonné jednotky, pokročilé technologie a vynikající výkon, ať už při jízdě ve městě nebo na nejdrsnějších trasách po nerovných silnicích.

Nároční zákazníci si budou moci vybrat stupeň, který nejlépe vyhovuje jejich životnímu stylu, přičemž Lexus nabízí u své vlajkové lodi luxusních SUV vůbec nejširší výběr variant.

Dva nové motory Lexus – zážehové LX 600 s dvojitým přeplňováním a vznětové LX 500d V6 – mají menší kapacitu než předchozí V8 tohoto modelu, přesto poskytují výrazně vyšší výkon, vyšší točivý moment a nižší spotřebu paliva.

Jako první úplná modelová změna za 14 let má zcela nový LX premiéru F Sport a nejvyšší třídu Ultra Luxury a také sedadel pro čtyři, pět nebo sedm v závislosti na třídě.

Zcela nová řada SUV vlajkových lodí začíná od 148 8001 USD za 3,3litrový LX 500d s dvojitým turbodmychadlem, zatímco 3,5litrový sourozenec LX 600 s dvojitým turbodmychadlem má cenu od 152 300,1 USD.

Sedmimístné LX 500d a LX 600 jsou velkoryse vybaveny, včetně nového Tazuna Cockpit, kde je design a rozmístění ovládacích prvků a informačních displejů přesně vypočítáno pro rychlé a snadné ovládání s co nejmenšími pohyby očí nebo těla.

12,3palcový hlavní displej, 7,0palcový spodní displej, 8,0palcový multiinformační displej a barevný head-up displej sdělují obrovské množství informací prostřednictvím multimediálního operačního systému nejnovější generace Lexus.

Lexus Safety Sense+2 – nyní s vylepšenými a dodatečnými funkcemi – je u nového LX standardně poskytován a přidává tak komplexní bezpečnostní a bezpečnostní prvky vozu.

Mezi nové asistenční technologie pro řidiče patří asistent odbočování na křižovatce2, který dokáže detekovat vysoké riziko kolize s protijedoucími vozidly nebo přecházejícími chodci. Předkolizní bezpečnostní systém také získává nouzový asistent řízení2, který poskytuje extra podporu řízení během nouzového manévru.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here