Lexus LX 570 2022

0
97

Největší a nejdražší SUV Lexus LX 570 vyšlo do ulic a to bez kompletního přepracování od roku 2008. Během svého životního cyklu prošlo různými upgrady, aby bylo stále relevantní. Nicméně, jak naznačuje uniklá zpráva, značka má velký plán pro svou řadu SUV do roku 2024 a všechny modely mají být přepracovány tak, aby splňovaly moderní standardy. Zpráva naznačuje, že současný model LX se sídlem v Land Cruiseru by se měl dále vzdalovat od těžkého off-roadu Toyota a stát se novým rivalem značky pro modely jako Bentley Bentayga. Pokud se to ukáže jako pravda, model by neměl přijít na trh jako Lexus LX 570 2022, ale pod štítkem LQ.

Náhradou za současný LX 570 by měl být nový, dynamičtější model s výkonným motorem twin-turbo V-6 pod kapotou nebo volitelným hybridním nastavením. Pro tento model by mohla být k dispozici výkonná verze F s výkonem 600 a více koní. Lexus osadí interiér modelu vysoce kvalitními materiály a nejnovějšími technologiemi.

Tento model je dodáván s přepracovanou palubní deskou, která pravděpodobně používá ve středu masivní 12,3palcovou dotykovou obrazovku s ovladačem touchpadu. A nové budou také digitální přístrojové desky. Tvar čáry má podobné konstrukční vlastnosti jako LC a LS.

V Lexusu LQ jsou použity také vysoce kvalitní materiály na dotek od základní verze. Každá verze má také vyhřívaný volant, kožené čalounění, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla a další. K dispozici budou také prémiové možnosti, jako je baculatá kůže, masáž předních sedadel, vyhřívání zadních sedadel, zábava na zadních sedadlech, prémiové zvukové systémy a další. V základní výbavě budou také aktivní bezpečnostní systémy s jistým stupněm samořiditelnosti. Jisté je, že budou existovat systémy jako adaptivní tempomat, varování při opuštění jízdního pruhu a automatické nouzové brzdění.

Zcela nový Lexus LQ bude využívat platformu LS sedan a měl by sdílet stejné pohonné jednotky. Nový, automobilový podvozek zaručuje plynulejší jízdu po silnici než současný nákladní vůz LX 570.

Lexus LX 570 2022 Novinka chce hodit současný 5,7-litrový V-8 přes palubu motoru a to pomocí 3,4-litrový twin-turbo V-6 s 416 hp. Nový motor by měl být spárován s 10stupňovou automatickou převodovkou. K dispozici bude také alternativní hybridní verze, která kombinuje 3,5litrový motor V6 a dva elektromotory s výkonem kolem 354 koní. Hybridní verze by měla využívat plynule měnitelnou převodovku.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here