Land Rover Discovery Sport 2017

0
29

Land Rover Discovery Sport rv:2017

Řada lehkých aktualizací umožňuje modelu Discovery Sport zůstat na vrcholu své hry v soutěživé a zuřivě bojované třídě. Nový informační a zábavní systém se používá intuitivně a vypadá skvěle, zatímco sada bezpečnostních prvků by měla oslovit ty, kteří mají rozrůstající se rodinu.

Stejně jako tomu bylo u Range Roveru Evoque, Land Rover aplikoval řadu aktualizací na svůj Discovery Sport právě včas pro rok 2017. Celkově jemnější než ty, které dostal jeho sourozenec Range Rover, se změny zaměřují na stejný 10,2palcový infotainment.

Také se nemůže rovnat ostatním terénním Land Roverům, chybí jim světlá výška, kloubové spojení kol, uzávěrka diferenciálu a nízkorozsahové řazení. V tomto oddělení také zaostává za podobně velkými nebo cenově podobným Jeepy (Cherokee a Grand Cherokee, v tomto pořadí). Nicméně Discovery Sport má více schopností mimo vyšlapané cesty než jeho konkurenti v oblasti kompaktních luxusních SUV. Má krátké převisy, schopné nastavení pohonu všech kol a (to je nejdůležitější) systém Terrain Response, který upravuje různé parametry vozidla pro optimální trakci na různých površích, jako je písek, sníh nebo bláto.

.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here