Lamborghini Urus Esteso 2022

0
44

Lamborghini Urus Esteso rv:2022

Příští Lamborghini Urus 2022 bude opravdu zajímavým modelem z mnoha důvodů. Lamborghini nyní provede drastičtější úpravy po třech letech vylepšení v polovině cyklu. Patří mezi ně nový model Evo a také vysoce výkonná verze Sport RS. Urus, na druhé straně, bude mít možnost hybridního motoru, což je nejvýznamnější upgrade v posledních letech.

Jedná se o plug-in hybridní variantu s benzínovými a elektromotory. Podle zpráv bude výkon vynikající, jak se dá očekávat od Lambo. Model Sport RS nebude mít hybridní pohon, i když hybridní modely budou o 550 liber těžší než varianty poháněné benzínem. Nový Urus se začne prodávat v posledním čtvrtletí roku 2021.

Nadcházející Lamborghini Urus 2022 bude obsahovat plug-in hybridní motor. Tato verze s kódovým označením „LK5“ nabízí vyšší výkon a spotřebu paliva. Není však známo, zda Lamborghini bude používat šestiválcový nebo osmiválcový motor. Benzínový motor bude bezpochyby pracovat s hybridním systémem. Urus nyní produkuje více než 600 koní. Elektromotor na druhé straně přidá 200 koní, což zvyšuje celkový výkon na přibližně 820 koní.

Překvapivě Urus přidá značnou hmotnost s plug-in hybridním hnacím ústrojím. Předpokládá se, že nový Urus získá dalších 550 liber, což je hodně. Celková hmotnost se odhaduje na 5 350 liber. Hybridní hnací ústrojí však zlepší spotřebu paliva SUV. Lambo musí ještě odhalit více podrobností o hybridním nastavení a jeho specifikacích.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here