Lamborghini Urus 2022

0
33

Lamborghini Urus VENATUS rv:2022

Tradiční italská automobilka dokazuje své schopnosti a vytvořila sílu, která je nejen dravá, ale i svalnatá. Vzali jsme medvěda a udělali z něj bestii, která každého donutí otočit hlavu. Je to hlavně díky kompletní zástěře, která dodává přední části MANSORY Venatus odzbrojující vzhled.

Interiérový program MANSORY:

Interiér je věrný stylu italského výrobce supersportovních vozů. Individuálně přepracovaný airbagový volant a bohaté použití elegantních viditelných uhlíkových vláken a nejjemnější kůže poskytují další akcenty v kompletní sadě výbavy vytvořené mistry řemeslníky.

Kolekce kol MANSORY:

Jedním z technických vrcholů zdokonalovacího programu Urus je nové 24palcové lité kolo s názvem Yavin. Ultralehké kované kolo kombinuje jak sportovní výkon, tak eleganci. Úzké paprsky umožňují optimální ventilaci brzd a zdůrazňují dynamiku kola.

Program představení MANSORY:

S naším know-how dokážeme rozproudit sílu pod kapotou jako nikdo jiný. Milujeme posouvat limity motorů a získávat z nich více výkonu spolu s působivějším zvukem. Zavolejte nám a společně zjistíme, kde jsou hranice vašeho sportovního vozu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here