Kia Sportage 2021

0
226

KIA Sportage GT-Line 1.6 T-GDi Hybrid ev:2021

Na základě našich prvních dojmů z hybridní verze je Kia Sportage skvělé všestranné rodinné SUV, které nabízí velkorysý prostor pro čtyři osoby a v zavazadlovém prostoru, s jedním z nejlepších interiérů ve své třídě. Sportage stále dává největší smysl, pokud se budete držet nižších úrovní výbavy, ale přestože je Hyundai Tucson o něco levnější cestou k hybridnímu rodinnému SUV, počítáme, že Sportage je o něco vybroušenější alternativou.

Základní 1,6litrový zážehový motor nabízí 148 koní a zrychlí z 0 na 100 km/h za 9,9 s. Měl by nabídnout dostatečný výkon pro téměř každou situaci, i když může vyžadovat tvrdě pracovat, aby se dostal na rychlost. 1.6 T-GDI můžete mít s automatickou nebo manuální převodovkou. Automat také přichází s mild-hybridní technologií pro snížení emisí a spotřeby paliva a lze jej mít s pohonem všech čtyř kol.

Dospělí najdou na zadních sedadlech dostatek místa, i když si vyberete model s panoramatickým střešním oknem, a zavazadlový prostor o objemu 587 litrů je na vůz této třídy docela velký. Existuje také řada dalších užitečných prvků, což naznačuje, že designéři Kia strávili spoustu času zvažováním toho, jak udělat Sportage co nejužitečnější. Mild-hybridní, hybridní a plug-in hybridní motory jsou k dispozici spolu s konvenčními zážehovými a naftovými motory. Neexistuje žádná elektrická možnost – budete si muset koupit Kia EV6, pokud chcete auto s nulovými emisemi – ale široký výběr motorů by měl vyhovovat širokému spektru zákazníků

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here