Kia Niro 2023 Interiér

0
21

Kia Niro rv:2023 – Interiér

Na palubě je design rozhodně moderní a inspirovaný dalšími nedávnými produkty značky. Řada multifunkčních tlačítek pod obrazovkou je například vypůjčena z nové Sportage. Velké obrazovky jsou orientovány směrem k řidiči, tušíme pro lepší použitelnost a svým tvarem kopírují linii palubní desky. Celkově je rozvržení poměrně minimalistické, ale atraktivní. Kia také zahrnula některé „zelené“ materiály, jako je baldachýn vyrobený z recyklovaných tapet a sedadla vyrobená z eukalyptových listů.

Společnost neposkytla podrobnosti o pohonných jednotkách příštího Nira, ale potvrdila, že bude i nadále k dispozici v hybridních, plug-in hybridních a plně elektrických konfiguracích.

Nová generace Kia Niro 2023 s novým přepracovaným exteriérem a interiérem je plně ukázána pro americký trh. Pojďme si prohlédnout interiér nového modelu a porovnat jej s modelem Kia Niro 2022.

V této video recenzi jsme zahrnuli interiér Niro EV, Niro PHEV a Niro HEV.

K dnešnímu dni byly zobrazeny pouze 3 barvy, proto jsme nový interiér Niro ilustrovali různými barevnými možnostmi, jako je červená, modrá, zelená, hnědá, fialová atd.

Podívejte se prosím na oficiální video záběry, jak vypadá nový interiér Nira v různých barvách, a dejte nám vědět, která vám vyhovuje nejlépe, pokud budou všechny oficiální.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here