Kamion DAF XF, XG, XG+ 2022

0
72

DAF kamiony XF, XG, XG rv:2022

Společnost DAF představuje novou generaci DAF XF. Vyznačuje se zcela novým designem kabiny s 160 mm prodloužením vpředu pro špičkovou aerodynamiku, nejvyšší energetickou účinnost a nejnižší emise CO2.

Nová generace XF má o 75 mm nižší vztažný bod kabiny ve srovnání s vysoce uznávanými a stále dostupnými kabinami XF Super Space Cab a Space Cab. V kombinaci s velkým čelním sklem a ultranízkou linií pásu to vede k bezkonkurenčnímu přímému výhledu, což přispívá k bezpečnosti na špičce v oboru, zejména pokud jde o zranitelné účastníky silničního provozu. Stálá výška v novém XF je vynikající a pohybuje se mezi 1 900 a 2 075 mm, v závislosti na poloze v kabině.

Nová generace DAF XG a XG+:

Kromě XF představuje společnost DAF modely XG a XG+, čímž vytváří nový segment trhu nejvyšší třídy, který maximálně využívá nové předpisy pro hmotnosti a rozměry. Vedle 160 mm prodloužené přední části se oba vlajkové modely vyznačují minimálně 330 mm prodloužením zadní části kabiny pro bezkonkurenční prostor pro práci, život a spánek.

Vztažný bod kabiny XG a XG+ je o 125 mm vyšší než u XF nové generace. Polorovná podlaha poskytuje optimální kombinaci snadného přístupu pomocí pouhých 3 schodů a skvělé polohy sezení pro vynikající přímý výhled.

Interiér kabiny DAF XG nabízí výšku stání od minimálně 1 980 do 2 105 mm a – díky prodloužení vzadu – obrovský vnitřní prostor.

Nový XG+ překonává každý nákladní vůz na trhu, pokud jde o vnitřní prostor. Výška střechy je ještě zvýšena a nabízí výšku k stání až působivých 2 220 mm.

Tento XG+ je skutečným modelem nejvyšší řady společnosti DAF, který nabízí oslnivou úroveň komfortu bydlení a prostornosti, které jsou jedinečné v celém odvětví. S objemem 12,5 m3 má DAF XG+ dokonce o 14 % větší objem než průmyslový standard, současná kabina DAF XF Super Space Cab.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here