Kamion Renault T High 2022

0
179

Truck Renault T High rv:2022

Vozidla Renault Trucks T a T High těží z dlouholetých zkušeností značky Renault Trucks v oblasti nákladní dopravy. Jsou navržena na základě osvědčených a prověřených technologií, výsledků průzkumů kvality a jsou považována za mimořádně spolehlivá. Jednoduše ideální vozidla pro profitabilitu každé vaší trasy. Díky vynikající spotřebě paliva jsou skutečným přínosem pro vaše podnikání.

OPTIMALIZOVANÝ TEMPOMAT SE DVĚMA PROVOZNÍMI REŽIMY NASTAVITELNÝMI PODLE POŽADAVKU ŘIDIČE:
Režim ECO ON je výchozím režimem a optimalizuje spotřebu paliva úpravou zrychlování, řazení, tempomatu a zpomalování.
Režim ECO OFF umožňuje řidiči změnit jízdní režim. Indikátor poskytuje řidiči v reálném čase informace o jeho stylu jízdy: čím větší počet lístků, tím úspornější jízda.

OPTIVISION:
Pro optimalizaci výběru převodových stupňů využívá mapovou topografii. Příslušná data jsou uložena v cloudu a jsou automaticky zaznamenávána v průběhu cesty před zahájením každého nového stoupání. Strategie řazení, zrychlení a rychlost vozidla jsou optimalizovány, což dále snižuje spotřebu paliva. Spojení je díky 100% geografickému pokrytí zachováno za všech okolností (i v tunelech).

Dvě nové funkce:
Pokud není aktivován tempomat, zrychlení se upravuje podle zvoleného režimu (ECO ON nebo ECO OFF).
Funkce Pulse and Glide dále zlepšuje spotřebu paliva tím, že udržuje rychlost vozidla kolem nastavené hodnoty tempomatu (+/- 2 km/h).

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here