Jeep Rubicon 20th Anniversary Concept 2022

0
12

Jeep Rubicon 20th Anniversary Concept rv:2022

Wrangler Rubicon, postavený kolem nového dvoudveřového Wrangler z roku 2003, ozdobený legendárním názvem Rubicon trail, vzal průmysl v létě 2002 útokem. Ikonický model Rubicon, inspirovaný nadšenci, kteří o něm snili a často se pokoušeli vlastnit jeden ze svých vlastních, byl nyní k dispozici na objednávku přímo z továrny. Byl vybaven v té době neslýchanými doplňky, které nebyly k dispozici u žádného sériového SUV Jeep, včetně náprav Dana 44, předních a zadních skříní, odnímatelných výkyvných tyčí, skalních kolejnic, nadrozměrných 31palcových pneumatik pro blátivý terén a lemů kol, které skutečně zaujmou.

Jeep Wrangler Rubicon je i nadále „důkazem konceptu“ značky Jeep, kde lekce získané v off-roadových mekkách, jako je Moab, a zpětná vazba získaná od nadšenců a věrných značce Jeep nadále posouvají značku a celou řadu Jeep kupředu.

Koncept Rubicon 20th Anniversary, založený na dosud nejrychlejším a nejvýkonnějším Wrangleru – Jeepu Wrangler Rubicon 392 – pokračuje v odkazu nastoleném před dvěma desetiletími tím, že nastavuje měřítko výkonu a schopností s 6,4litrovým motorem V-8, přizpůsobeným exteriérem a úchvatný interiér.

Upravený čtyřdveřový Wrangler Rubicon 392 se vyznačuje aktivním dvourežimovým výkonným výfukem, který přepíná mezi divokým a pobuřujícím, výkonnou kapotou se středovou naběračkou, zakázkově vyrobenými polovičními dveřmi a Sky One-touch powertop s odnímatelnými bočními panely pro svobodu pod širým nebem. .

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here