Jeep Renegade Trailhawk 2022

0
24

Jeep Renegade Trailhawk rv:2022

Pro rok 2022 Renegade je vybaven dlouho standardnímu 2,5litrovému čtyřválci, takže točivější čtyřválcový turbodmychadlo zůstává jediným motorem. Jeep také zjednodušuje řadu s menším počtem úrovní výbavy, novinkou je však edice (RED) a paket Altitude, který zahrnuje lesklé černé vnější prvky a výrazné akcenty interiéru. Namísto standardního 7,0palcového dotykového displeje jsou nyní základní modely Renegade Sport a Latitude vybaveny větším 8,4palcovým dotykovým displejem informačního a zábavního systému, který zahrnuje vestavěnou navigaci. Nejvyšší úrovně dostává mimo jiné také přepracovanou mřížku chladiče a 18palcová kola.

Standardní přeplňovaný čtyřválec 1,3 litru není ani kultivovaný, ani nijak zvlášť rychlý. Hlavní vlastností motoru je užitečný točivý moment, který vyvíjí v nízkých otáčkách, aby pomohl Renegade zrychlit ze zastávek. Spáruje se s devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem předních nebo všech kol. Zatímco modely s pohonem všech kol mohou táhnout až 2000 liber, Jeep nedoporučuje táhnout verze s předním pohonem.

Zatímco ve svém modelu Trailhawk, který je nejvíce orientovaný na off-road, může mít pocit, že je tuze odpružený, jízda v ostatních verzích je celkově vyrovnaná a pohodlná. Řízení rychle reaguje na podněty řidiče a v zatáčkách je méně naklánění karoserie, než byste od vozidla ve tvaru vánočního balíčku. Pokud je důležitým faktorem poutavý zážitek z jízdy, přeplňovaná Kia Soul a Mazda CX-30 nabízejí lepší výkon a mnohem více zábavy.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here