Jeep Grand Cherokee L 2021

0
63

Jeep Grand Cherokee L Overland rv:2021

Jeep Grand Cherokee L je dodáván se dvěma motory: základní 3,6litrový V6 a volitelný 5,7litrový Hemi V8. Jediným způsobem, jak získat větší V8, je zvolit si modely Overland nebo Summit s pohonem všech čtyř kol a také špičkový Summit Reserve, který má standard 4WD.

Zde testovaný Overland je model 4WD, ale stále používá základní V6. Tato jednotka produkuje 290 koní a 260 liber-stop, spárovaná s osmistupňovou automatickou převodovkou. „Výkonný“ by nebylo nejlepší slovo k popisu tohoto Grand Cherokee L; V6 nabízí tak akorát šmrnc, aby se SUV s hmotností 4 997 liber dostalo do rychlosti, ale celou cestu sípe a kvílí. Příplatková Hemi by s tímto SUV pravděpodobně udělala divy v přímé linii.

Jakmile se však V6 rozběhne, je kultivovaný a hladký, osmistupňový automat řadí anonymně a pohyby karoserie zůstávají u takto velkého SUV dobře pod kontrolou. Grand Cherokee působí v zatáčkách více jako náklaďák než jeho protějšky jako Kia Telluride nebo Nissan Pathfinder, ale přesto poskytuje příjemný zážitek z jízdy.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here