Jeep ’41 Concept 2022

0
10

Jeep ’41 Concept rv:2022

Barva exteriéru konceptu, včetně lemů kol a krytů zrcátek, je se ctí zdobena olivovým D.R.A.B. ‘41 matně zelený povrch, s černými práškovými ocelovými nárazníky, navijákem Warn a nárazníkovou obručí JPP. Retro ozdobná krytka zvýrazňuje opálenou měkkou střechu, zatímco poloviční dveře JPP nabízejí vylepšený zážitek pod širým nebem, aby dovnitř vpustilo ještě více zvenčí. Dokončením je vlastní šablonovaný grafický balíček od Jeep Graphic Studio a zvýrazněné tažné háky. Doteky vhodné pro pětihvězdičkového generála.

Uvnitř konceptu ’41 je retro řadicí páka s přizpůsobeným krytem řadicí páky z Jeep Graphic Studio, spolu s plátnem potaženými sedadly s digitálními camo vložkami a prošíváním Serafil 1043. Masivní texturovaná podlaha s nosorožcem v D.R.A.B. ‘41 matná zelená dodává odolnost. Vložky přístrojové desky konceptu jsou rovněž lakovány D.R.A.B. ’41 matně zelená a cluster obsahuje vlastní retro grafiku Willys.

Koncept ’41 je postaven na 2palcové zvedací sadě JPP a 35palcových pneumatikách do bláta se 17palcovými koly Fifteen52 lakovanými v D.R.A.B. ‘41 matná zelená.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here