Hyundai ix35 2022

0
49

Hyundai ix35 rv:2022

Pokud jde o design, design předního čela nového Hyundai ix35 byl aktualizován a horizontální světlomety jsou spojeny s mřížkou chladiče s chromovanou mřížkou, díky čemuž je vizuální efekt modernější. Zároveň byl přepracován i přední nárazník nového vozu a přední s kolmějším úhlem je velmi impozantní.

Z boku vyčnívající obočí kola na přední a zadní části nového vozu spolupracují s ostrým pasem karoserie a dodávají mu nádherný světelný a stínový efekt. Ve srovnání s bočními se záď nového vozu hodně změnila. Přijímá módnější design stylu černého pozadí. Moderní anglická písmena uprostřed nahrazují tradiční design LOGO a tvar spodního nárazníku dobře odráží styl předního čela.

Pokud jde o interiér, nový Hyundai ix35 2022 jako celek byl také upraven pro detaily a celkový vizuální efekt byl dobře vylepšen. Nový vůz je například vybaven vestavěným vertikálním velkoplošným centrálním ovládacím LCD displejem v kombinaci s vertikálním výstupem vzduchu z klimatizace a tříramenným volantem s plochou spodní částí, díky čemuž je nový vůz stylovější a dynamičtější.

Pokud jde o výkon, nový ix35 od pekingského Hyundai bude vybaven optimalizovanými motory Kappa1.4T a NU2.0L s maximálním výkonem 140 koní a 158 koní.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here