Hyundai Creta N-Line 2023

0
13

Hyundai Creta N-Line rv:2023

Hyundai dal Cretě v Brazílii sportovnější kompaktní SUV řady N. Nová varianta Creta vychází z modelu, který se již prodává v Indii, a přidává SUV sportovní design a přeladěné odpružení.

Díky širší a agresivnější přední mřížce Parametric působí nová Creta N Line na první pohled sportovně. V novém nárazníku je dole mohutná vzduchová přepážka lemovaná štíhlými hranatými kryty mlhových světlometů.

Zadní část Crety byla mírně přepracována a nárazník má dělené umělé difuzory a dvojité koncovky výfuku. Creta N Line, která zůstane věrná sportovnímu tématu, dostane také sadu nových litých kol.

V Brazílii dostane Creta N Line 1litrový zážehový turbomotor T-GDI – podobný pohonné jednotce nabízené v subkompaktním SUV Venue v Indii. Má 120 koní a 172 Nm a je spárován s 6stupňovou automatickou převodovkou. V Indii by Creta N Line mohla dostat výkonnější 1,4litrovou zážehovou jednotku s turbodmychadlem o výkonu 140 k ve spojení se 7stupňovou automatickou převodovkou DCT.

Creta N-Line bude s největší pravděpodobností o něco dražší než Creta Turbo. Bude přímo konkurovat Kia Seltos GT, VW Taigun, Škoda Kushaq a některým variantám Tata Harrier. Může být také dobrou alternativou k převodovce MG Hector CVT.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here